Najpiękniejszy hotel świata

fot.hdwallpapers.in

Burj al- Arab to jeden z najpiękniejszych i zarazem najdroższych hoteli świata. Jako jeden z niewielu na świecie, posiada aż 7 gwiazdek. Znajduje się on w Dubaju, na sztucznie usypanej wyspie, a jego kształt przypomina ogromny . Pokoje w są apartamentowcami, a ich wielkość nie jest mniejsza niż 180 m2 (największy pokój ma ponad 780m2).

Atrakcje

Oprócz niesamowitych ów, jakie oferuje oraz pięknego wyposażenia, posiada w swym wyposażeniu kilka restauracji, basenów, pomieszczeń, które swoim wyposażeniem przypominają nowoczesne salony spa, wraz z usługami, takimi jak hydroterapia, , sauną, jacuzzi, solarium, itp. Dodatkowo goście mogą korzystać w przepastnych bibliotek, podziwiać ogromne akwarium z prawdziwą rafą koralową, czy też  używać ogromnego lądowiska dla śmigłowców.

Wszędzie usytuowane są piękne i efektywne fontanny wodne, kaskady i wielokolorowymi lampami. Co ciekawe, wiele z pokoi wyposażonych jest w złote elementy, a każdy odwiedzający ma przydzielonego lokaja, który obsługuje go nieustannie przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu, każdy gość czuje się tam wyjątkowo. Niestety za taki luksus trzeba słono zapłacić. Biura podróży w Polsce oferują noc w tym luksusowym hotelu za bagatelną cenę 20, 000 złotych.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Nawet niewielkie mieszkanie może być przytulne
Pokoje na nocleg w mieście Gdynia
  • Pokoje na nocleg w mieście Gdynia
  • Podróżnicy to osoby które nie mogą pozostawać cały czas w jednym miejscu. Coraz częściej wykorzystują każdą możliwość do tego aby wyruszyć w drogę, bardzo ważne jest... więcej
Podróżowanie w starszym wieku – czy to bezpieczne?
Korzystaj z usług bhp – twoi pracownicy na to zasługują
Importowanie towarów to przyszłość
  • Importowanie towarów to przyszłość
  • Świat staje się coraz mniejszy i bardzo ważne jest to czy ludzie mogą spokojnie porozumiewać się między sobą i prowadzić razem interesy. Przykładem może być import z Chin który... więcej