Najpiękniejszy hotel świata

fot.hdwallpapers.in

Burj al- Arab to jeden z najpiękniejszych i zarazem najdroższych hoteli świata. Jako jeden z niewielu na świecie, posiada aż 7 gwiazdek. Znajduje się on w Dubaju, na sztucznie usypanej wyspie, a jego kształt przypomina ogromny żagiel. Pokoje w Burj al-Arab są apartamentowcami, a ich wielkość nie jest mniejsza niż 180 m2 (największy pokój ma ponad 780m2).

Atrakcje

Oprócz niesamowitych widoków, jakie oferuje oraz pięknego wyposażenia, hotel posiada w swym wyposażeniu kilka restauracji, basenów, pomieszczeń, które swoim wyposażeniem przypominają nowoczesne salony spa, wraz z usługami, takimi jak hydroterapia, masaże, sauną, jacuzzi, solarium, itp. Dodatkowo goście mogą korzystać w przepastnych bibliotek, podziwiać ogromne akwarium z prawdziwą rafą koralową, czy też  używać ogromnego lądowiska dla śmigłowców.

Wszędzie usytuowane są piękne i efektywne fontanny wodne, kaskady i wielokolorowymi lampami. Co ciekawe, wiele z pokoi wyposażonych jest w złote elementy, a każdy odwiedzający ma przydzielonego lokaja, który obsługuje go nieustannie przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu, każdy gość czuje się tam wyjątkowo. Niestety za taki luksus trzeba słono zapłacić. Biura podróży w Polsce oferują noc w tym luksusowym hotelu za bagatelną cenę 20, 000 złotych.

Custom Text

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*